Zamknięta ulica Chrobrego w Rybniku

Data dodania: 2020-10-26

placeholder

Korekty kursów na pięciu liniach. Zmiany potrwają od najbliższego wtorku do czwartku.   

We wtorek 27 października zamknięta zostanie ul. Chrobrego w Rybniku na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą 3  Maja. W piątek 30 października ruch zostanie przywrócony.

W tym okresie linia W10 z Jastrzębia-Zdroju do Rybnika kursować będzie objazdem od przystanku „Rybnik Smolna Osiedle” ulicą Wodzisławską, dalej autobusy przejadą ulicami: Dworek, Kotucza, Gliwicką, Łony, 3 Maja do przystanku „Rybnik Śródmieście 3 Maja”. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki „Rybnik Śródmieście Dworzec Kolejowy” oraz „Rybnik Śródmieście Kościuszki”. W kursach z Rybnika do Jastrzębia-Zdroju trasa pozostaje bez zmian.

Linie 311A, 311B, 311C z Leszczyn do Rybnika kursować będą objazdem od przystanku „Rybnik Paruszowiec Piaski Silesia” ulicami: Mikołowską, Wyzwolenia, Kotucza do przystanku „Rybnik Dworzec Autobusowy”. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki: „Rybnik Śródmieście Bazylika” i „Rybnik Śródmieście Chrobrego”.

Autobusy linii 309 przejadą od przystanku „Rybnik Paruszowiec Piaski Silesia” ulicami: Mikołowską, Wyzwolenia, Gliwicką, 3 Maja do przystanku „Rybnik Śródmieście 3 Maja”. Z obsługi wyłączony zostanie przystanek „Rybnik Śródmieście Bazylika”. W kursach z Rybnika do Czerwionki - Leszczyny trasa pozostaje bez zmian.