Komunikaty

Rusza budowa ronda w Rydułtowach - będą objazdy

Od najbliższego wtorku 30 maja zamknięta będzie droga przy ul. Strzelców Bytomskich w Rydułtowach na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do ronda A. Motyczki. Utrudnienia mogą potrwać do końca listopada. W związku z tym linie 222, 224 i 226 będą kursowały objazdem.

Linia 222

W kursach z Wodzisławia w kierunku Pszowa objazd od przystanku "KWK Rydułtowy" ulicą Ofiar Terroru do przystanku "Rydułtowy Rynek" i dalej po stałej trasie, w kursach z Pszowa odwrotnie. Z obsługi linii 222 wyłączone zostaną przystanki "Rydułtowy Ośrodek Zdrowia" i "Rydułtowy Bema Lidl".

Linia 224

W kursach z Rydułtów do Wodzisławia objazd od przystanku "Rydułtowy Mickiewicza" ulicą Mickiewicza, Ofiar Terroru do przystanku "Rydułtowy Rynek" i dalej po trasie,

W kursie z Wodzisławia o godz. 11.00 objazd od przystanku "KWK Rydułtowy" ulicą Ofiar Terroru do przystanku "Rydułtowy Rynek" i dalej po stałej trasie. Z obsługi linii 224 wyłączone zostaną przystanki "Rydułtowy Ośrodek Zdrowia" i "Rydułtowy Bema Lidl".

Linia 226

W kursach z Pszowa do Rydułtów objazd od przystanku "Rydułtowy Mickiewicza" ulicą Mickiewicza, Ofiar Terroru, Sobieskiego do przystanku "Rydułtowy Ośrodek Zdrowia" i dalej po stałej trasie. W kursach z Rydułtów odwrotnie.

 

Ocena: 5/5 (1)
Liczba wejść: 4117
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Pawłowice
Facebook