Komunikaty

Jastrzębie-Zdrój: Wydawanie e-biletów z taryfą 0 zł

Od poniedziałku 28 sierpnia ruszy wydawanie Kart Jastrzębianina upoważniających do korzystania z bezpłatnej komunikacji w Jastrzębiu-Zdroju.

Przypominamy, że bilety z taryfą 0 zł trafią do dzieci, uczniów i studentów zameldowanych w Jastrzębiu-Zdroju. Wniosek o wydanie Karty Jastrzębianina będzie można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klientów MZK przy ul. Przemysłowej 1 w Jastrzębiu lub za pośrednictwem strony internetowej: www.mzkjastrzebie.com. Odbiór e-biletów będzie możliwy w BOK siedzibie MZK. Karta Jastrzębianina jest bezpłatna, cena wydania każdej kolejnej sztuki wynosi 10 zł. - Zachęcamy do zgłaszania się po karty już w pierwszych dniach od uruchomienia tej procedury, tak by wydawanie zakończyło się jak najszybciej. Szczególnie zapraszamy pasażerów korzystających z komunikacji systematycznie, kilka dni w tygodniu - mówi Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy MZK.   

SKŁADAJĄC WNIOSEK NALEŻY OKAZAĆ WAŻNĄ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ LUB STUDENCKĄ!!!

Już wiadomo, że do końca sierpnia, z powodu ograniczeń technicznych, nie uda się wydać wszystkich "Kart Jastrzębianina". W okresie przejściowym honorowany będzie bezpłatny przejazd na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej. W przypadku dzieci młodszych wystarczy oświadczenie rodziców potwierdzających, że konkretna osoba jest zameldowana w Jastrzębiu. Oświadczenia wypełniane przy odbiorze e-biletu będą weryfikowane.  

Więcej na temat bezpłatnej komunikacji w Jastrzębiu tutaj: http://www.mzkjastrzebie.com/mzk/komunikaty/10310,To-juz-pewne-bezplatna-komunikacja-w-Jastrzebiu-od-wrzesnia.html

Ocena: 0/5 (0)
Liczba wejść: 4040
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Pawłowice
Facebook