Komunikaty

Objazdy w Rydułtowach - zmiany na linii 223

Od poniedziałku 13 czerwca zamknięta będzie ul. Radoszowska na odcinku od skrzyżowania z ul. Obywatelską w Rydułtowach do skrzyżowania z ul. Sportową w Rybniku. W związku z tym do odwołania linia 223 będzie kursowała objazdem.

Objazd w kursach z przystanku Rydułtowy-Mańczyk przez ul. Obywatelską rozpocznie się od przystanku Radoszowy-Kaplica i będzie przebiegał ul. Radoszowską, ul. Raciborską do skrzyżowania z ul. Sportową wraz z nawrotem do przystanku Rydułtowy-Bednorz w kierunku Raciborza. Dalsza cześć trasy bez zmian.

Autobusy na kursie z przystanku Rydułtowy-Mańczyk w kierunku przystanku Rydułtowy-Kowalski rozpoczną objazd od przystanku Rydułtowy-Bednorz poprzez nawrót na skrzyżowaniu z ul. Sportową i ponownie obsłużą przystanek Rydułtowy-Bednorz w kierunku Raciborza. Dalszy odcinek trasy będzie przebiegał ul. Raciborską i ul. Radoszowską do przystanku Radoszowy-Kaplica. Dalsza cześć trasy bez zmian.

Na czas trwania objazdu z obsługi linii 223 zostaną wyłączone przystanki Radoszowy-Spółdzielnia, Niewiadom-Boisko i Niewiadom-Szkoła,

Ponadto niezależnie od objazdu, od 13 czerwca zmianie ulegnie rozkład jazdy linii 223. Kurs w dni robocze z Dworca Autobusowego w Wodzisławiu przesunięty zostanie z godz. 11.20 na godzinę 11.35.

Ocena: 5/5 (1)
Liczba wejść: 4417
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Pawłowice
Facebook