Komunikaty

Światowe Dni Młodzieży - gdzie odebrać bezpłatne bilety

Jak już informowaliśmy MZK zdecydowało o przekazaniu pielgrzymom kilku tysięcy biletów upoważniających ich do bezpłatnych przejazdów w terminie od 20 do 25 lipca. W tym okresie w polskich parafiach przebywać będą pielgrzymi z całego świat, którzy 25 lipca rozpoczną swoją wizytę w Krakowie i tam będą oczekiwać na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

Bilety w maju przekazane zostały do Centrum ŚDM w Katowicach, stąd trafiły do księży koordynujących to wydarzenie w terenie. Następnie koordynatorzy parafialni powinni przekazać je rodzinom przyjmującym gości z zagranicy. "Z naszych informacji wynika, że w większości parafii bilety zostały już rozdysponowane. Z pewnością biletów nie zabraknie. Zgodnie z wcześniejszymi prognozami przekazaliśmy ponad 4 tys. biletów. Dzisiaj już wiadomo, że do miejscowości obsługiwanych przez MZK przyjedzie znacznie mniej pielgrzymów. Proszę więc o bilety pytać poszczególnych proboszczów  - mówi Rafał Jabłoński, pełnomocnik Zarządu MZK ds. mediów. 

Jak wyglądają bilety: http://www.mzkjastrzebie.com/mzk/komunikaty/8670,Swiatowe-Dni-Mlodziezy-jak-wygladaja-bezplatne-bilety.html

Ocena: 4/5 (4)
Liczba wejść: 2099
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Pawłowice
Facebook