Wakacyjna promocja

Jak co roku MZK uruchamia promocję na przejazdy wakacyjne. W soboty, niedziele i święta pasażerowie mogą jeździć taniej o 50%. W tym czasie na jednym bilecie mogą przemieszczać się dwie osoby.

Janusz Buda wchodzi do Zarządu MZK

Wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju został członkiem Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. Zastąpił w tym gronie Benedykta Lanusznego.

Prezenty dla najmłodszych pasażerów - akcja MZK z okazji Dnia Dziecka

Dzisiaj na terenie przystanków autobusowych pracownicy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego rozdawali dzieciom prezenty. Maluchy otrzymały przybory szkole i zabawki, wszystko z logami MZK. Akcja miała szerszy wymiar ze względu na jubileusz Związku, który w tym roku świętuje 25-lecie istnienia.

Kolorowy Bajkobus gotowy do drogi

Po raz kolejny z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju specjalny autobus przejedzie ulicami miasta.

Jubileusz 25-lecia MZK - relacja

W uroczystości, która odbyła się w piątek 20 maja wzięło udział około stu gości. W sali Domu Zdrojowego w Jastrzębiu-Zdroju zgromadzili się samorządowcy tworzący dzisiaj i przez ostatnie ćwierć wieku Międzygminny Związek Komunikacyjny. Nie zabrało przedstawicieli firm współpracujących od lat z MZK - głównie firm przewozowych.

e-BILET
Historia MZK

Sonda

Które właściwości nowych autobusów uważasz za najcenniejsze?
Rozkład jazdy ONLINE
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pawłowice
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Facebook