Dodatkowe kursy na Wszystkich Świętych

Tradycyjnie, ze względu na duży ruch przy cmentarzach, MZK zmienia rozkład jazdy w okresie uroczystości Wszystkich Świętych. W poniedziałek 31 października obowiązywał będzie rozkład jazdy taki jak w dni robocze nauki szkolnej, natomiast 1 listopada rozkład niedzielny z dodatkowymi kursami na niektórych liniach autobusowych (dojazd na cmentarze):

Od stycznia e-bilet nie dla mieszkańców Wodzisławia

Zarząd Międzygminnego Związku Komunikacyjnego zdecydował o dezaktywacji e-biletów, którymi posługują się mieszkańcy Wodzisławia.

Wzrośnie dotacja do komunikacji autobusowej

Od przyszłego roku dotacja członków MZK przeznaczona na organizacje komunikacji autobusowej będzie nieco wyższa. Taką decyzję podjęli reprezentanci gmin należących do Związku.

Podziękowanie za wkład w organizację Światowych Dni Młodzieży

Międzygminny Związek Komunikacyjny otrzymał podziękowanie za "bezinteresowną pomoc, zaangażowanie oraz wkład rzeczowy i finansowy podczas Tygodnia Misyjnego Światowych Dni Młodzieży w Jastrzębiu-Zdroju". Dokument podpisał Ks. Michał Woliński, koordynator światowych Dni Młodzieży w Jastrzębiu-Zdroju oraz Anna Hetman, prezydent miast.

Punkty terenowe MZK

W październiku odbędą się kolejne terenowe dyżury pracowników Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. W Radlinie sprawy związane z komunikacją autobusową można załatwić 11 października w budynku MOSiR przy Korfantego 17. Czynne od 8.00 do 14.00. Natomiast w Czerwionce-Leszczynach dyżur będzie miał miejsce 17 października w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Wolności 2 od godz. 11.00 do 17.00.

e-BILET
Historia MZK

Sonda

Które właściwości nowych autobusów uważasz za najcenniejsze?
Rozkład jazdy ONLINE
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pawłowice
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Facebook