Zarząd MZK na temat sytuacji w firmie Warbus

We wtorek 19 lipca na kolejnym posiedzeniu zebrał się Zarząd MZK. Tematem głównym były problemy na liniach MZK spowodowane brakiem kierowców w firmie Warbus.

Światowe Dni Młodzieży - gdzie odebrać bezpłatne bilety

Jak już informowaliśmy MZK zdecydowało o przekazaniu pielgrzymom kilku tysięcy biletów upoważniających ich do bezpłatnych przejazdów w terminie od 20 do 25 lipca. W tym okresie w polskich parafiach przebywać będą pielgrzymi z całego świat, którzy 25 lipca rozpoczną swoją wizytę w Krakowie i tam będą oczekiwać na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

Światowe Dni Młodzieży - jak wyglądają bezpłatne bilety

Międzygminny Związek Komunikacyjny w Jastrzębiu-Zdroju jest już w posiadaniu biletów, które będą obowiązywały od 20 do 25 lipca na terenie dziesięciu gmin tworzących Związek.

Wakacyjna promocja

Jak co roku MZK uruchamia promocję na przejazdy wakacyjne. W soboty, niedziele i święta pasażerowie mogą jeździć taniej o 50%. W tym czasie na jednym bilecie mogą przemieszczać się dwie osoby.

Janusz Buda wchodzi do Zarządu MZK

Wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju został członkiem Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. Zastąpił w tym gronie Benedykta Lanusznego.

e-BILET
Historia MZK

Sonda

Które właściwości nowych autobusów uważasz za najcenniejsze?
Rozkład jazdy ONLINE
Czerwionka-Leszczyny
Jastrzębie-Zdrój
Marklowice
Mszana
Pawłowice
Pszów
Radlin
Rydułtowy
Suszec
Żory
Facebook