Biuro Obsługi Klienta - umów się na konkretną godzinę

Data dodania: 2020-07-16

placeholder

Preferowany wcześniejszy kontakt. 

Pasażerowie mogą załatwiać sprawy związane z komunikacją miejską w budynku MZK przy ul. Przemysłowej w Jastrzębiu-Zdroju. Wskazane jest wcześniejsze umówienie się za pośrednictwem skrzynki mailowej lub telefonicznie.  

Przypominamy, że w budynku MZK przygotowano stanowisko umożliwiające wypisanie czy uzupełnienie dokumentów (wniosków, oświadczeń itp.). Znajduje się tutaj także płyn do dezynfekcji rąk. Zaleca się, aby każda osoba korzystająca z usług MZK w siedzibie związku, była zaopatrzona w rękawiczki i maseczkę ochronną.

Drugą, nową formą dostępu do BOK jest kontakt za pośrednictwem skrzynki podawczej, która znajduje się przed wejściem do biura. Można do niej wrzucać wszelką korespondencję związaną z MZK. Skrzynka jest opróżniana kilka razy dziennie. Jeśli dokumentów jest więcej niż jeden, należy dostarczyć je w zamkniętych kopertach. Warto również podać numer telefonu kontaktowego.

Przedstawione powyżej zasady obowiązują do odwołania. O ewentualnych zmianach i kolejnym luzowaniu ograniczeń będziemy informować na bieżąco.