Utrudnienia na ul. Bohaterów Warszawy w Rydułtowach

Data dodania: 2020-11-19

placeholder

W piątek zmiany na trzech liniach.

W najbliższy piątek 20 listopada, w godz. 6.00-11.00, zamknięta będzie droga przy ul. Bohaterów Warszawy w Rydułtowach. Chodzi o odcinek od skrzyżowania z ul. Plebiscytową do skrzyżowania z ul. Orlowską. Możliwy będzie przejazd przez skrzyżowanie Bohaterów Warszawy - Orlowska. Od godz. 11.00 ulica ta zostanie całkowicie zamknięta aż do skrzyżowania z ul. Domeyki.

Linie 222, 223, 226 obowiązywał będzie objazd od przystanku „Bohaterów Warszawy Cegielnia”  ul. Orlowską i Strzody  do przystanku „Rydułtowy Rynek”. Dalej po trasie. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki: „Bohaterów Warszawy Orlowska” oraz „Plebiscytowa Szpital”.

Autobusy linii 222, w kursach obsługujących KWK Rydułtowy, przejadą od przystanku „Bohaterów Warszawy Cegielnia, ul. Orlowską i Strzody do  przystanku „Rydułtowy Rynek”, następnie ul. Plebiscytową, Tetmajera do KWK Rydułtowy. W druga stronę analogicznie. Z obsługi tych kursów wyłączony zostanie przystanek „Bohaterów Warszawy Orlowska”.

W związku z zamknięciem drogi aż do skrzyżowania z ul. Domeyki (od godz. 11.00) obowiązywać będą następujące objazdy:

Autobusy linii 222, od przystanku „Radlin Reden Górka”, przejadą ul. Rydułtowską, Domeyki, Rymera, Kraszewskiego, Traugutta do przystanku „Rydułtowy Rynek”. W druga stronę odwrotnie. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki „Bohaterów Warszawy Orlowska”, „Bohaterów Warszawy Cegielnia” i „Plebiscytowa Szpital”. W kursach obsługujących KWK Rydułtowy objazd do przystanku „Rydułtowy Rynek” ten sam, natomiast dalej ul. Plebiscytową i Tetmajera. W druga stronę analogicznie.

Autobusy linia 223, od przystanku „Radlin Kominka Osiedle”, kursować będą ul. Kominka, Rymera, Kraszewskiego, Traugutta - do przystanku „Rydułtowy Rynek” i odwrotnie. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki „Radlin Domeyki”, „Bohaterów Warszawy Orlowska”, „Bohaterów Warszawy Cegielnia” i „Plebiscytowa Szpital”.

Objazd dotyczy także linii 226. Od przystanku „Rydułtowy Rynek” autobusy przejadą ul. Traugutta, Kraszewskiego, Rymera, Rogozina, Korfantego, Rymera - do przystanku „Radlin Rymera Szkoła nr 3”. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki „Radlin Domeyki”, „Bohaterów Warszawy Orlowska”, „Bohaterów Warszawy Cegielnia” i „Plebiscytowa Szpital”.