Od poniedziałku objazd na liniach C12, C14, M10 i 132

Data dodania: 2021-08-16

placeholder

Od 16.08.2021 zamknięta część ul. Armii Krajowej w Jastrzębiu-Zdroju

W poniedziałek ruszają prace na skrzyżowaniu ulic Ranoszka, Armii Krajowej i Wiejskiej w ramach projektu "Przbudowa skrzyzowania ul. Armii Krajowej - ul. Ranoszka z Os. Złote Łany w Jastrzebiu-Zdroju". Zostanie zmieniona organizacja ruchu. Część ulicy Armii Krajowej zostanie zamknięta. Objazd będzie prowadził ulicami: Wyzwolenia, Ranoszka i Kasztanową.

Linia C12 - objazd od przystanku Armii Krajowej-Kasztanowa ul. Kasztanową, Wyzwolenia, ul. Ranoszka do przystanku Moszczenica Piaski i dalej po trasie.

Linia C14 - objazd od przystanku Moszczenica Piaski ul. Ranoszka, Wyzwolenia, Kasztanową, Armii Krajowej do przystanku Armii Krajowej-Kasztanowa i dalej po trasie.

Linia M10 - w kursach do Szotkowic objazd od przystanku Armii Krajowej-Kasztanowa ul. Kasztanową, Wyzwolenia (obsługa przystanku Wyzwolenia Kasztanowa), ul. Ranoszka, Komuny Paryskiej do przystanku Moszczenica Ośrodek Zdrowia i dalej po trasie. W kursach powrotnych objazd od przystanku Moszczenica Ośrodek Zdrowia ul. Ranoszka, Wyzwolenia, Kasztanowa, Armii Krajowej do przystanku Armii Krajowej-Kasztanowa.

Z obsługi linii C12, C14 i M10 wyłaczone zostaną obsłużone przystanki Ranoszka-Komuny Paryskiej oraz Armii Krajowej-Ranoszka.

Linia 132 - w kursach z Wodzisławia objazd od przystanku Mszana Mszańskie Granice ul. Ranoszka (obsługa przystanku Ranoszka-Komuny Paryskiej), ul. Wyzwolenia, Kasztanową i Armii Krajowej do przystanku Armii Krajowej-Kasztanowa i dalej po trasie. W kursach z Jastrzębia-Zdroju objazd od przystanku Armii Krajowej-Kasztanowa ul. Kasztanową, Wyzwolenia (obsługa przystanku Wyzwolenia Kasztanowa), ul. Ranoszka (obsługa przystanku Ranoszka-Komuny Paryskiej) do przystanku Mszana Mszańskie Granice i dalej po trasie. Z obsługi linii 132 wyłączony zostanie przestanek Armii Krajowej-Ranoszka.