Od poniedziałku zamknięta ul. Wodzisławska w Jastrzębiu - objazdy na 12 liniach

Data dodania: 2015-10-08

placeholder

Droga będzie zamknięta ze względu na remont nawierzchni. Odcinek wyłączony z ruchu: od Ronda Dolnego do skrzyżowania z ul. Górniczą. Planowany termin zakończenia prac: 30 października 2015.

W związku z tym wchodzą w życie objazdy na liniach: E-3, 103, 112, 115, 116, 119, 123, 125, 126, 127, 128 i 131. Autobusy będą kursowały objazdem ulicami: Górniczą, Połomska i Ligonia. Na czas trwania objazdu wyłączony z obsługi będzie przystanek "Wodzisławska", a zamiennie autobusy będą obsługiwały przystanki "Jastrzębie Dolne-Połomska" i "Jastrzębie Dolne-Rondo".

Szczegółowy opis objazdu:

Linia 103 - od przystanku „Wodzisławska Boża Góra” ul. Górniczą, Ligonia, Połomską do przystanku „Zdrojowa”. W drugą stronę z przystanku „Urząd Skarbowy” do przystanku „Boża Góra Prawa”. W kursach z „Urzędu Skarbowego” do przystanku „Bogoczowiec” objazd ul. Ligonia i Górniczą.

Linia 112 - autobusy będą kursowały od przystanku „Dworzec Zdrój” ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos”, a następnie ul. Górniczą, Ligonia, Połomską do przystanku „Dolne Rondo”  i dalej  po trasie. W kursach z „KWK Borynia” odwrotnie.

Linia 115 - od przystanku „Dworzec Zdrój”  ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos”. W kursach z "KWK Jas-Mos" odwrotnie.

Linia 116 - od przystanku „Pszczyńska Prusa” ul. Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos”.

Linia 119 - od przystanku „Dworzec Zdrój” ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos”. W kursach z "KWK Jas-Mos" do przystanku „1 Maja Bank” odwrotnie.

Linie 123 i 125 - od przystanku „Urząd Skarbowy” ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos”. W kursach z „KWK Jas-Mos” do przystanku „Zdrojowa” odwrotnie.

Linia 126 - od przystanku „Pszczyńska Prusa” objazd ul. Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos”. W kursach z „KWK Jas-Mos” objazd ul. Górniczą, Ligonia, Połomską i Pszczyńską do przystanku „Dolne Rondo”. W kursach z przystanku „Dworzec Zdrój”  objazd ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia, Górniczą do „KWK Jas-Mos”.

Linia 127 - od przystanku „Dworzec Zdrój"  ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do „KWK Jas-Mos”. W kursach z "KWK Jas-Mos" odwrotnie do przystanku "Zdrojowa". W kursach od „Urzędu Skarbowego” do „KWK Jas-Mos” oraz z "KWK Jas-Mos" do „1Maja Bank” tak samo jak wyżej.

Linia 128 - od przystanku „Dworzec Zdrój”  ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia, Górniczą do „KWK Jas-Mos” i odwrotnie do przystanku "Zdrojowa".

Linie 131 i E-3 - w kursach z Jastrzębia do Rybnika autobusy będą kursowały od przystanku „Urząd Skarbowy”  ul. Zdrojową, Pszczyńską, Połomską, Ligonia i Górniczą do ul. Wodzisławskiej. W kursach  z Rybnika do Jastrzębia objazd będzie odbywał się odwrotnie.

xxx