Utrudnienia na wodzisławskim Grodzisku

Data dodania: 2022-09-21

placeholder

W najbliższy piątek i sobotę (23-24 września) z powodu remontu drogi zamknięty będzie odcinek ulicy Grodzisko w Wodzisławiu Śląskim.

W związku z tym linia 207 kursować będzie objazdem. Autobusy wyjeżdżające z Dworca Autobusowego, od przystanku „Łużycka” przejadą ulicami: Łużycką, Marklowicką, Wyzwolenia (z obsługą przystanków po trasie objazdu), wjadą w ulicę Jankowicką i zawrócą na pętli. Dalej ulicą Wyzwolenia do przystanku „Marklowice Przedszkole”. Kontynuacja po dotychczasowej trasie. W kursach powrotnych analogicznie. Z obsługi linii na czas trwania objazdu wyłączone zostaną przystanki: „Wodzisław Grodzisko”, „Marklowice Szymanowskiego Praga”, „Marklowice Krakusa Skrzyżowanie”, „Marklowice Mała Praga”, „Marklowice Straż”.

Trasa objazdu linii W11 i W12: w kursach do Dworca Autobusowego, od przystanku "Połomia Centralna Folwark" ulicami: Krakusa, Wyzwolenia, Łużycką do przystanku Łużycka i dalej po trasie. W kursach powrotnych od przystanku "Łużycka" ulicami: Łużycką, Wyzwolenia, Krakusa do przystanku "Marklowice Krakusa Skrzyżowanie", ulicą Karola Szymanowskiego do przystanku "Połomia Centralna Folwark" i dalej po trasie.

Informacje na temat remontu także TUTAJ

xxx